info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Sensitive Body Cream

Çmimi:3,120.00 L

Hidratues për trupin pa parfum, specifik për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Mosha

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem hidratues trupi pa përmbajtje parfumi, i cili formon një shtresë mbrojtëse që mban lagështinë, duke hidratuar dhe shtresat më të thella të lëkurës.

Formuluar specifikisht për lëkurën e thatë, të ndjeshme dhe të ndjeshme ndaj neurodermatitit.
I përshtatshëm për fëmijët nga mosha 3 vjeç.

Përdorimi

Aplikojeni kremin 1 deri në 2 herë në ditë në lëkurë të pastër duke e masazhuar me lëvizje rrethore.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, DIMETHICONE, CETEARYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL STEARATE, SODIUM CETEARYL SULFATE, SILVER CHLORIDE, TITANIUM DIOXIDE, PIROCTONE OLAMINE, DIETHYLHEXYL SODIUM SULFOSUCCINATE, PROPYLENE GLYCOL, BISABOLOL, CITRIC ACID

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping