[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

mbi 3 vjec

Showing 1–20 of 27 results

Ofertë!
-20%

Aesthetico Sensitive Body Cream

Hidratues për trupin pa parfum, specifik për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 200 ml
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus egzema Regenerating Hand Cream

Krem ushqyes dhe rigjenerues i lëkurës së duarve, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shume të thatë dhe atopike. 100 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Bath Oil

Xhel larës për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe atopike, gjithashtu me simptoma të psoriasis. Për fëmijët mbi 3 vjeç dhe të rriturit. 200 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour + Barrier Cream

Krem riparues për lëkura të thata dhe të dëmtuara 100 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Bambo Nature Sunny Day SPF 30

Krem mbrojtës nga dielli organik me SPF 30 për bebe dhe fëmijë 150 ml
2,790.00 L 2,511.00 L -10%
Shtoje në shportë

Vitamina C Drops

Vitaminë C me pika për fëmijë. (1 ml = 80 mg vitaminë C)
870.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Pharmalife Gas Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,340.00 L
Shtoje në shportë

Basi Corvite Drops

Vitaminë C me pika. (1 pikë= 5mg) 20ml
780.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Dovitavi Drops

Integrator me vitaminë D3 dhe DHA për fëmijë. (30ml)
1,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Shedirpharma Bevo D Gocce

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. 12 ml
1,170.00 L 1,053.00 L -10%
Shtoje në shportë

Bells Vitamine C Sirup

Shurup me vitaminë C. (1ml = 10mg) 100ml
950.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Pico C Drops

Vitaminë C me pika për fëmijë. (1pikë=2.5mg vitaminë C)
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Abopharma Abokoliken

Solucion me pika me laktazë, për bebe. (14ml)
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Biotrading Eucolin Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Colinox Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (20ml)
1,450.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Syrio Colisen Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Babyvit-D Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (50ml)
2,535.00 L 2,028.00 L -20%
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Olimp Labs Gold Vitamin D3 Baby

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 60 kapsula.
1,540.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppel Herz Active D3 83.300UI Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë mbi 1 vjeç. (30ml)
1,230.00 L 1,045.50 L -15%
Shtoje në shportë

D3fix Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (30ml)
1,320.00 L
Shtoje në shportë