info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Abena Deo Rroll-On Antiperspirant Unscented

Çmimi:950.00 L

Antiperspirant pa aromë, në formë rroll-on-i
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: BAMBO043
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Suitable For

Përshkrimi

Antiperspirant në formë rroll-on-i.

Përmban një sërë substancash natyrale, të cilat ushqejnë lëkurën dhe parandalojnë tharjen e saj.
E përshtatshme për personat me lëkurë të ndjeshme.
I testuar dermatologjikisht.
I çertifikuar me Nordic Sëan Ecolabel.
Përmban çertifikatë kundër astmës dhe alergjive.

Pa alkool, ngjyrues, parfum dhe parabene.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping