info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Daily Care Micellar Solution

Çmimi:2,520.00 L 1,890.00 L -25%

Ujë micelar për çdo lloj lëkure
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Ujë micelar për përdorim të përditshëm, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pastron plotësisht lëkurën nga make-up-i dhe e ushqen atë.
Rrit elasticitetin e lëkurës dhe tonicitetin e saj.
Nuk shkakton irritime në zonën e syve.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar oftalmologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.
Pa alkool.
Pa parfum.
Pa SLES dhe pa SLS.
Pa derivate të grurit.

Përdorimi

Hidhet një sasi e konsiderueshme e solucionit në një pambuk dhe bëhet pastrimi i fytyrës dhe zonës rreth syve.
Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Përbërësit

Aqua (Water) • PEG-6
Caprylic/Capric Glycerides • Glycerin • Bisabolol • Cetrimonium bromide • Tocopheryl Acetate • Disodium Phosphate • Disodium EDTA • Citric Acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping