info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Fije dhe furça interdentare

Showing all 18 results

Sensodyne Expanding Dental Floss

Fill dentar për pastrimin e hapësirave interdentare 30 m
420.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Elgydium Clinic Interdental Toothbrushes Trio Compact Extra-Large

Furçë dhëmbësh interdentare extra-large Paketim x 2 furça interdentare
720.00 L 540.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curaprox Regular Plus

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse
1,100.00 L 825.00 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Curaprox Prime Plus Handy

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse e vogël
1,100.00 L 825.00 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Curaprox Prime Plus

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse
1,100.00 L 825.00 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Curaprox Strong & Implant Refill

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave mes implanteve Paketim x 5 koka ndërruese
1,100.00 L 825.00 L -25%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Curaprox Handy Holder UHS409

Mbajtës dhe kapakë për furçat interdentare Paketim x 3 copë
350.00 L 262.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curaprox Implant and Braces Floss DF845

Fill dentar i përshtatshëm dhe për persona që kanë aparatura dentare
1,400.00 L 1,050.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curasept Floss PTFE Tape Flat Section

Fill dentar me klorheksidinë 35 m
510.00 L 382.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curasept Floss Waxed Classic

Fill dentar i veshur me dyllë 50 m
510.00 L 382.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curasept Floss Ultra Fined Unwaxed

Fill dentar i paveshur me dyllë 50 m
510.00 L 382.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Curasept Floss Dental Tape Waxed Classic Black

Fill dentar me shije mente 50 m
510.00 L 382.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Elgydium Clinic Mono Compact Interdental Brushes 0.8 mm

Furçë interdentare me përmasa 0.8 mm Paketim x 1 furçë interdentare
750.00 L 562.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Elgydium Clinic Trio Compact 123

Furçë interdentare me 3 përmasa të ndryshme Paketim x 2 furça
750.00 L 562.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Elgydium Dental Floss Chlorhexidine

Fill dentar me klorheksidinë 50 m
500.00 L 375.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Elgydium Dental Floss Fluoride

Fill dentar me fluor 50 m
500.00 L 375.00 L -25%
Shtoje në shportë

Lacalut Interdental

Furçë interdentare përmasa të ndryshme 5 copë
400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Lacalut Dental Floss

Fill dentar për pastrimin e hapësirave interdentare
380.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso