info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Elgydium Clinic Interdental Toothbrushes Trio Compact Extra-Large

Çmimi:720.00 L 576.00 L -20%

Furçë dhëmbësh interdentare extra-large
Paketim x 2 furça interdentare

Stock: Ka stok

SKU: EL012
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë interdentare

Suitable For

Furçat interdentare dhe filli dentar janë të domosdoshme për një higjienë orale të mirë.
Pastrojnë plotësisht hapësirat midis dhëmbëve dhe parandalojnë krijimin e pllakave bakteriale.

Furça interdentare është shumë e rëndësishme dhe për personat që kanë implante apo tela.
Zakonisht rekomandohet që furçat interdentare të mos përdoren më shumë se një javë.

Elgydium Trio Compact është një furçë interdentare extra-large për hapësira të mëdha midis dhëmbëve.

Njomni furçën dhe vendoseni tek bishti me lëvizje rrethore.
Pastroni të gjitha hapësirat midis dhëmbëve.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm mbas përdorimit.