info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept Floss Waxed Classic

Çmimi:500.00 L 400.00 L -20%

Fill dentar i veshur me dyllë
50 m

Stock: Ka stok

SKU: CURAS029
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 m

Suitable For

Filli dentar klasik i Curaseptit është i veshur me një shtresë dylli mikrokristalor, që mundëson pastrim më të lehtë të hapësirave midis dhëmbëve.
Rrëshqet lehtësisht dhe kryen një pastrim të plotë.
Ka një gjatësi prej 50 m.