info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Regular Plus

Çmimi:1,100.00 L 880.00 L -20%

Furça interdentare për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbëve
Paketim x 5 koka ndërruese + mbajtëse

  • 12
  • 14
  • 15
Spastroje

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

12, 14, 15

Suitable For

Furçë interdentare e përshtatshme për t’u përdorur te personat që kanë hapësirë të gjerë ndërmjet dhëmbëve.
Rekomandohet përdorimi dhe në rastet e mbushjeve, urave dhe patologjive të tjera paradontale.

Të formuluara për pacientë me nevoja të veçanta.

Rekomandohet të përdoret para ose pas larjes së dhëmbëve.
Pastrimi mund të bëhet në çdo moment të ditës.