info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Handy Holder UHS409

Çmimi:350.00 L 280.00 L -20%

Mbajtës dhe kapakë për furçat interdentare
Paketim x 3 copë

Stock: Ka stok

SKU: CURA031
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

3 kapakë, 3 mbajtëse

Material

Suitable For

Mbajtësit e furçave dentare janë të ndërtuar prej materiali plastik dhe e bëjnë më të lehtë pastrimin e hapësirave interdentare, nëpërmjet furçës interdentare.
Për të mbrojtur furçat interdentare nga papastërtitë dhe pluhurat Curaprox ka krijuar dhe kapakët mbrojtës, specifike për to.

Të thjeshtë dhe praktikë në përdorim.