info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept Floss Dental Tape Waxed Classic Black

Çmimi:500.00 L 400.00 L -20%

Fill dentar me shije mente
50 m

Stock: Ka stok

SKU: CURAS031
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 m

Suitable For

Filli dentar klasik i Curaseptit është i veshur me një shtresë dylli mikrokristalor që mundëson pastrim më të lehtë të hapësirave midis dhëmbëve.
Rrëshqet lehtësisht dhe kryen një pastrim të plotë.
Ka shije mente.
Ka ngjyrë të zezë.
Ka një gjatësi prej 50 m.