info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Power of Nature Cool Night

Çmimi:1,629.90 L 1,466.91 L -10%

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe ndihmon në përmirësimin e gjumit
30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Cool Night është një suplement ushqimor që rekomandohet të përdoret:
-për të pakësuar lodhjen;
-nga njerëzit që kanë një jetë intensive;
-për të redukruar kohën që duhet për të fjetur;
-për të shmangur efektin jet lag.

Përmban:
-melatoninë, një substancë e cila rregullon ciklin e gjumit;
-ekstraktet e kamomilit, i njohur për vetitë e tij qetësuese në sistemin nervor;
-kalçium, i nevojshëm për funksionimin normal të muskujve dhe neurotransmetimin;
-magnez, pakëson lodhjen dhe merr pjesë ne funksionimin normal të muskujve dhe të sistemit nervor;
-vitaminën B1 dhe B6, të nevojshme për funksionimin normal të sistemit nervor.

Nuk përmban:
-sheqer;
-gluten;
-laktozë;
-konservues.

Të mos përdoret së bashku me medikamente antidepresante dhe me alkool.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore normale.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nësë ushqeni me gji, nëse jeni shtatzënë apo keni një sëmundje të caktuar.
Ky produkt nuk ka për qëllim të parandalojë, trajtojë apo kurojë sëmundje.
Të ruhet në një vend të freskët, të thatë dhe i mbrojtur nga drita.

Përdorimi

Rekomandohet të pihet 1 kapsul në darkë 1 ose 2 orë para gjumit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Active ingredients Assigned amount per tablet
Melatonin 1mg
Hop Extract 10: 1 (Humulus lupulus) 65mg
Chamomile (Matricaria recutita, 1% Apigenini) 65mg
Calcium (20%) * 120mg
Stearate (20%) * 60mg
Vitamin B6 (20%) * 1,4mg
Vitamin B1 (20%) *