info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Power of Nature Vitamin C 500 mg

Çmimi:1,049.76 L 944.78 L -10%

Suplement me vitaminë C për të rritur
36 tableta të përtypshme

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

36 tableta të përtypshme

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me vitaminë C në formën e tabletave të përtypshme me shije portokalli.
Vitamina C:
-ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit imunitar;
-rrit përthitjen e hekurit;
-ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit nervor;
-merr pjese në proçeset metabolike që shoqërohen me çlirim energjie;
-mbron qelizat nga stresi oksidativ;
-merr pjesë në sintezën e kolagjenit i rëndësishëm për kartilagjet, dhëmbët, lëkurën;
-pakëson lodhjen.

Nuk përmban:
-sheqer;
-konservues.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ky suplement nuk trajton, kuron apo parandalon sëmundje.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara së të përdorni këtë suplement nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, keni një problem shëndetësor të caktuar apo jeni duke përdorur medikamente.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Rekomandohet 1 tabletë e përtypshme në ditë, para ushqimit.
Mos tejkaloni dozat ditore të lejuara.

Përbërësit

Each tablet contains 500 mg of Vitamin C

* It contains source of Phenylalanine