info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Power of Nature Vitamin E 400UI

Çmimi:1,050.00 L 945.00 L -10%

Suplement ushqimor me vitaminë E për të rritur
30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Vitamina E ose e njohur ndryshe si tokoferoli, është një vitaminë e tretshme në yndyrna.
Ajo ka veti antioksiduese, pra mbron qelizat nga stresi oksidativ.

Këshillohet të përdoret nga:
-femrat;
-atletët;
-duhanpirësit;
-femra dhe meshkuj në moshë riprodhuese.

Nuk përmban:
-gluten;
-laktozë;
-konservues.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore normale.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nësë ushqeni me gji, nëse jeni shtatzënë apo keni një sëmundje të caktuar.
Ky produkt nuk ka për qëllim të parandalojë, trajtojë apo kurojë sëmundje.
Të ruhet në një vend të freskët, të thatë dhe i mbrojtur nga drita.

Përdorimi

Rekomandohet të pihet 1 kapsul në ditë mbas ushqimit, ose siç e këshillon mjeku juaj.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Active Ingredients per capsule:
Vitamin E (2223% R.D.A*).