info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Power of Nature LivaPure

Çmimi:2,990.10 L 2,691.09 L -10%

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të mëlçisë
30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

LivaPure është një suplement ushqimor i përshtatshëm për:
-personat me një dietë ushqimore të varfër;
-atletët;
-njerëzit mbi 50 vjeç.
Përmban:
-ekstraktet e bimës Silibum Marianum, që kanë silimarinë, një substancë me veti antioksiduese dhe hepatoprotektore;
-kolinë, një substancë që sintetizohet në organizëm dhe është e rëndësishme për funksionimin normal të mëlçisë dhe metabolizmin normal të yndyrnave;
-kalçium, kontribuon në funksionin normal të enzimave tretëse;
-acid folik, merr pjesë në metabolizmin e homocisteinës dhe në sintezën normale të aminoacideve;
-vitaminën B6, e rëndësishme për proçesin normal të metabolizmit të proteinave, homocisteinës dhe glukogjenit.

Nuk përmban:
-gluten;
-sheqer;
-laktozë;
-konservues.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore normale.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nësë ushqeni me gji, nëse jeni shtatzënë apo keni një sëmundje të caktuar.
Ky produkt nuk ka për qëllim të parandalojë, trajtojë apo kurojë sëmundje.
Të ruhet në një vend të freskët, të thatë dhe i mbrojtur nga drita.

Përdorimi

Rekomandohet të pihet 1 tabletë në ditë pas ushqimit, ose siç e këshillon mjeku juaj.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Active ingredients per tablet:
Milk thistle seed extract 300mg (Silymarin 240mg), Choline 150mg, Calcium 120mg (15%)*, Vitamin B6 0,28mg (20%)*, Folic acid 40mcg (20%)*, Vitamin B12 0,5mcg (20%)*.