info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Angelini

Showing all 17 results

Verolax Glicerina 6.75 g Adulti Glicerina Soluzione Rettale

Mikroklizma me glicerinë për të rritur Kuti x 6 mikroklizma
475.00 L
Shtoje në shportë

Verolax Glicerina 2.25 g Bambini Soluzione Rettale

Mikroklizma me glicerinë për fëmijë Kuti x 6 mikroklizma
444.00 L
Shtoje në shportë

Tantum Verde Collutorio (benzidaminë)

Shpëlarës për gojën me veprim antibakterial 120 ml
550.00 L
Shtoje në shportë

Gine Tantum Soluzione Vaginale (benzidamina)

Lavanda vaginale njëpërdorimëshe Kuti x 5 flakonë
1,373.00 L
Shtoje në shportë

Gine Tantum Buste (benzidamina)

Benzidaminë për shpëlarje të jashtme në zonës intime Kuti x 10 bustina
924.00 L
Shtoje në shportë

Tachicaf bustina 1000 mg/ 130 mg (paracetamol, kafeinë)

Medikament OTC me veprim analgjezik me përmbajtje paracetamoli dhe kafeine. Kuti x 16 bustina
1,030.00 L
Shtoje në shportë

Angelini Tantum Verde Spray 0.15%

Spraj për fytin me veti anti-inflamatore dhe antiseptike 30 ml
681.00 L
Shtoje në shportë

Tachifludec bustina

Antigripal për të rritur në formën e bustinave Kuti x 10 bustina
757.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tachipirina 500 mg tabletë (paracetamol)

Tableta me përmbajtje paracetamoli Kuti x 20 tableta
618.00 L
Shtoje në shportë

Tachipirina 1000 mg tabletë eferveshente (paracetamol)

Tableta eferveshente me përmbajtje paracetamoli Kuti x 12 tableta eferveshente
751.00 L
Shtoje në shportë

Tachipirina 120mg/5ml shurup (paracetamol)

Shurup me përmbajtje paracetamoli dhe përqëndrim 120mg/5ml 120 ml
637.00 L
Shtoje në shportë

Moment 200 mg (ibuprofen)

Tableta me përmbajtje ibuprofeni, në dozën 200 mg
555.00 L1,009.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tachipirina 500 mg (paracetamol)

Supozitorë me përmbajtje paracetamoli 500 mg Paketim x 10 supozitorë
554.00 L
Shtoje në shportë

Moment 400 mg (ibuprofen)

Tableta me përmbajtje ibuprofeni, në dozën 400 mg Kuti x 12 tableta
655.00 L
Shtoje në shportë

Tachipirina 250 mg (paracetamol)

Supozitorë me përmbajtje paracetamoli 250 mg Paketim x 10 supozitorë
495.00 L
Shtoje në shportë

Tachipirina 125 mg (paracetamol)

Supozitorë me përmbajtje paracetamoli 125 mg Paketim x 10 supozitorë
427.00 L
Shtoje në shportë

Momendol 220 mg (naproksen)

Medikament OTC me efekt analgjezik, antipiretik dhe anti-inflamator Kuti x 12 tableta
695.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare