info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Now Zinc 50 mg Immune support

Çmimi:1,350.00 L 1,147.50 L -15%

Zink glukonate për sistemin imunitar & funskionet enzimatike

100 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

100 tableta

Suitable For

Zinku është një mineral esencial për funksionin e shumë organeve dhe sistemeve në organizëm, përfshirë sistemin skeletor, imunitar, neurologjik dhe endokrin.

Zinku është i nevojshëm si kofaktor për shumë reaksione enzimatike të lidhura me proteinat dhe metabolizmin e karbohidrateve, sintezën e RNA/RDA dhe sinjalizimin intraqelizor.

Zinku gjithashtu luan një rol kritik në neutralizimin e radikaleve të lirë dhe në një plakje të shëndetshme.

Merrini 1 tabletë në ditë gjatë një vakti.

Ambalazhi i hapur të ruhet në vend të freskët dhe të thatë.


PërmbajtjaSasia për dozim:Sasia %  vlerës ditore


Zink (nga glukonati i zinkut)


50 mg


455%


Përbërës të tjerë: Celulozë, stearat magnezi (origjinë bimore), silicë dhe mbeshtjellje vegjetariane.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.