[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

mbrojtja imunitare

Showing 1–20 of 26 results

Ofertë!
-15%

Now C-1000 with Rose Hips & Bioflavonoids

Suplement ushqimor me vitaminë C Kuti x 100 tableta
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Vitamin D

Suplement ushqimor me vitaminë D për bebe 10 ml
1,300.00 L 1,235.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Nevocin (Neviacin) Buste

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare Paketim x 18 bustina
1,990.00 L 1,791.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Miraprotein B

Suplement ushqimor për mirëqënien e përgjithshme 200 ml
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-16%

Doppelherz Aktiv Immun Plus Direct

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të sistemit imunitar Kuti x 20 bustina
1,160.00 L 972.40 L -16%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Zinc 50 mg Immune support

Zink glukonate për sistemin imunitar & funskionet enzimatike 100 tableta
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Vitamin C 1000mg

Vitaminë C në formën e tabletave eferveshente me shije portokalli për të rritur dhe fëmijë mbi 12 vjeç 24 tableta eferveshente
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Oliviotic

Suplement ushqimor specifik për rritjen e imunitetit të të rriturve 20 kapsula
1,990.00 L 1,791.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Zinc plus C

Suplement ushqimor me zink dhe vitaminë C, për funksionimin normal të sistemit imunitar 30 tableta
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Echinacea Extra with Vitamin C

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës echinacea për mirë-funksionimin e sistemit imunitar 24 tableta eferveshente
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Omegalen Ultra Odourless Fish Oil 1000mg

Suplement me vaj peshku 30 kapsula
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature D-Vit3 2000UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 e rëndësishme për kockat dhe muskujt 60 tableta
1,060.00 L 954.00 L -10%
Shtoje në shportë

Vitamina C Drops

Vitaminë C me pika për fëmijë. (1 ml = 80 mg vitaminë C)
870.00 L
Shtoje në shportë

Basi Corvite Drops

Vitaminë C me pika. (1 pikë= 5mg) 20ml
780.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Dovitavi Drops

Integrator me vitaminë D3 dhe DHA për fëmijë. (30ml)
1,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-10%

Shedirpharma Bevo D Gocce

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. 12 ml
1,170.00 L 1,053.00 L -10%
Shtoje në shportë

Bells Vitamine C Sirup

Shurup me vitaminë C. (1ml = 10mg) 100ml
950.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Pico C Drops

Vitaminë C me pika për fëmijë. (1pikë=2.5mg vitaminë C)
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Babyvit-D Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (50ml)
2,535.00 L 2,028.00 L -20%
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Olimp Labs Gold Vitamin D3 Baby

Vitaminë D3 për fëmijë. Kuti me 60 kapsula.
1,540.00 L
Shtoje në shportë