info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem Hydra + Ultra- Hydratant Crème Riche

Çmimi:2,106.00 L 1,474.20 L -30%

Krem ushqyes për lëkurë të thatë
40 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Hidratues 24 orësh për lëkurat e thata. Përmban ujë bio-aktiv i cili stimulon fluksin e hidratimit në zemër të qelizave të lëkurës.

Ky produkt i jep lëkurës:
• Hidratim intensiv 24-orësh
• Mbrojtje dhe qetësim
• Shkëlqim natyral

+ 71%* hidratim i menjëhershëm.
Jo komedogjenik dhe pa parabene.
I përshtatshëm edhe për fëmijë.

Aplikohet në mëngjes dhe / ose në darkë pas pastrimit të fytyrës.

AQUA (WATER). ISOPROPYL ISOSTEARATE. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL). BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. POLYSORBATE 60. SORBITAN STEARATE. CETYL ALCOHOL. CERA ALBA (BEESWAX). GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. UREA. OCTYLDODECYL PCA. XANTHAN GUM. PHENOXYETHANOL. ETHYLHEXYLGLYCERIN. SODIUM POLYACRYLATE. TOCOPHEROL. CHLORPHENESIN. SODIUM HYDROXIDE. PERFUME (FRAGRANCE).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.