info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Set pushimesh 1

Çmimi:8,180.00 L 5,726.00 L -30%

Mbrojtje nga dielli për fytyrën dhe trupin & shampo pas diellit për flokët dhe trupin

SKU: bundle01
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

Vichy Ideal Soleil Solar Protective Water SPF 30 Enhanced Tan

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

,

Nuxe Sun Shampooing Douche apres-soleil

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

200 ml

Specific For

,

Suitable For

, ,

Set me çmim promocional.

Produktet e domosdoshme të pushimeve

Seti përmban:

  1. Skincode Krem dielli për fytyrën – 100 ml
  2. Vivhy spray mbrojtës dhe nxirës për trupin – 200 ml
  3. Nuxe After Sun shampo për trupin dhe flokët.