info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,000.00 L 900.00 L -10%

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 6-18 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK230
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Lëkura e bebeve tuaja është e butë dhe delikate. Edhe pse bebet tuaja i adhurojnë biberonat e gënjeshtërt, në disa raste nga përdorimi i tyre krijohen irritime në lëkurë, pasi hapësira midis gojës dhe biberonit është shumë e vogël.
Për këtë arsye NUK ka dizenjuar biberonat Space, të cilët lejojnë ajrimin e lëkurës.

Biberoni i gënjeshtërt NUK Space është jo vetëm praktik por edhe i këndshëm.
Koka e biberonit ka formë të ngjashme me formën e gjoksit.
Ajo është e ngushtë dhe e vogël me qëllim që të përputhet plotësisht me gojën e fëmijës.

I përshtatshëm për fëmijë nga 6 deri në 18 muajsh.