info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Shishe plastike First Choice

Çmimi:750.00 L 675.00 L -10%

Shishe plastike me kokë silikoni për fëmijë nga 0-6 muaj
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Koka e biberonit NUK First Choice është e ngjashme me kokën e gjoksit të nënës:
-nuk është e rrumbullakët, por asimetrike;
-përshtatet në mënyrë optimale me gojën e fëmijes;
-i ofron foshnjës tuaj butësi maksimale – për trajnim aktiv të nofullave dhe një ndjenjë natyrale gjatë pirjes.

Karakteristikat:
• Kokë silikoni me kënd dhe e sheshtë, totalisht elastike për të lejuar lirisht lëvizjen e gjuhës dhe nofullës;
• Vrimë e vogel anësore, që ndihmon në lagien e ushqimit me pështymë për tretje më të mirë;
• Sistem ajrimi, i cili ndihmon në minimizimin e kolikave;
• Shishja është e përbërë prej plastike të fortë, të një cilësie shumë të lartë;
• E pajisur me disk sigurues që nuk lejon derdhjen gjatë lëvizjes apo tranportit.
• E përshtatshme për fëmijë në moshën 0-6 muajshe.
Ka një kapacitet 150 ml.
I disponueshëm në disa ngjyra.