info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Kokë zëvëndësuese për shishet e biberonëve First Choice

Çmimi:700.00 L 630.00 L -10%

Kokë zëvëndësuese prej silikoni për fëmijë 6-18 muaj
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK132
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Koka ndërruese NUK prej silikoni, për fëmijë 6-18 muajsh, është e përshtatshme për të gjitha shishet e biberonave First Choice.

Karakteristikat:
-ka formë të ngjashme me formën e gjoksit, prandaj është shumë e pranueshme nga fëmijët tuaj;
-përshtatet plotësisht me gojën e fëmijëve tuaj dhe u jep atyre ndjesinë e pirjes natyrale;
-sistemi Anti-Colic mundëson pakësim të presionit në brendësi të shishes, reduktim të bulëzave të ajrit që formohen dhe reduktim të kolikave.
Pa BPA.