info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Kokë zëvëndësuese biberoni First Choice

Çmimi:500.00 L 450.00 L -10%

Koke zëvëndësuese prej gome, për shishet e biberonit First Choice
Paketim x 2 copë

  • large
  • medium
  • small
Spastroje

SKU: NUK245V
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

2 copë, large, medium, small

Material

Mosha

Suitable For

,

Koka ndërruese NUK prej silikoni, për fëmijë mbi 6 muajsh, është e përshtatshme për të gjitha shishet e biberonave First Choice.

Karakteristikat:
-ka formë të ngjashme me formën e gjoksit, prandaj është shumë e pranueshme nga fëmijët tuaj;
-përshtatet plotësisht me gojën e fëmijëve tuaj dhe u jep atyre ndjesinë e pirjes natyrale;
-sistemi Anti-Colic mundëson pakësim të presionit në brendësi të shishes, reduktim të bulëzave të ajrit që formohen dhe reduktim të kolikave.
Pa BPA.