info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK First Choice Bottle 0-6 m

Çmimi:850.00 L 765.00 L -10%

Shishe biberoni plastike, me kokë silikoni për fëmijë nga 0-6 muajsh
300 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

300 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Për shumë vite NUK është munduar të dizenjojë një model për shishet e biberonit që të jetë sa më i ngjashëm me kokat e gjoksit dhe t’u ofrojë bebeve gjatë pirjes, të njëjtën ndjesi që do merrnin dhe nëse do ushqeheshin me qumësht gjiri.
Koka e biberonit është prej silikoni. Ka formë të ngjashme me formën e gjoksit. Ka rrjedhje mesatare.
Koka e biberonit është e pajisur me një sistem Anti-Coli Air System që ka për qëllim të pakësojë presionin e krijuar në brendësi të shishes, duke mundësuar një rrjedhje konstante të qumështit, me qëllim që të pakësohen kolikat e bebit sa më shumë të jetë e mundur.

Shishja e biberonit:
-ka grykë të gjerë, çka mundëson mbushjen e lehtë të saj dhe një pastrim akoma më të lehtë;
-nuk ka aromë, nuk ka substanca të dëmshme dhe nuk përmban BPA;
-ka baze të gjerë çka e bën më të qëndrueshme;
-mbahet me lehtësi.

E disponueshme në ngjyrat:
-blu;
-rozë.