info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Sensidiane AR CC Cream Light SPF 30

Çmimi:2,900.00 L 2,320.00 L -20%

Krem korrigjues, unifikues i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj rosacea.
40 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NOREV181
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krem ​​korrigjues, unifikues, i përshtatshëm posaçërisht për lëkurën e ndjeshme, të prirur për rosacea.
Hidraton, mbron (SPF 30), qetëson, zvogëlon skuqjen dhe korrigjon parregullsitë e lëkurës kuperoze.
Teksturë jo-vajore, e cila e ndihmon të përhapet njëtrajtësisht dhe të absorbohet menjëherë.
Mbulon skuqjen dhe i jep lëkurës një ndjesi komforti.

Pure Colour HD Technology.
SPF 30 – 100% mineral.
Unifikon ngjyrën dhe siguron një bulim afatgjatë
Veprim i dyfishtë kundër skuqjes: mbulon & korrigjon skuqjen.

Aplikojeni kremin në mengjes në fytyrë dhe/ose qafë të pastruar paraprakisht.

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) [nano], PROPANEDIOL, DIMETHICONE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, ALUMINUM HYDROXIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, STEARIC ACID, BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE, CI 77492 (IRON OXIDES), PARFUM (FRAGRANCE), MAGNESIUM SULFATE, METHYLPROPANEDIOL, NIACINAMIDE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM BENZOATE, CI 77491 (IRON OXIDES), ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM AZELOYL DIGLYCINATE, POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, CI 77499 (IRON OXIDES), CAPRYLHYDROXAMIC ACID, XANTHAN GUM, DIMETHICONOL, GLYCERIN, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, BUTYLENE GLYCOL, CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT, CITRIC ACID, PENTAERYTHRUTYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TRIISOPROPANOLAMINE, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.