info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Neostrata PHA Facial Cleanser

Çmimi:4,800.00 L 3,840.00 L -20%

Pastrues në trajtë xheli me veprim eksfoliues, i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Pastron butësisht lëkurën pa shkaktuar tharje dhe irritime.
I pasur me Polihidroksi Acid (PHA).

I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, veçanërisht për personat me lëkurë të ndjeshme ose ata që sapo i janë nënshtruar një proçedure estetike, si mikrodermoabrasion ose peeling kimik.

Pa sapun.
Pa aromë.

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhojeni butësisht.
Shpëlajeni dhe thajeni mirë.
I përshtatshëm për përdorim në mëngjes dhe/ose darkë.

4% GLUCONOLACTONE (PHA)
Aqua/Water/Eau, Gluconolactone, PEG-80 Sorbitan Laurate, Triethanolamine, Polyquaternium-10, Propylene Glycol, Panthenol, Glycine, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth-13 Carboxylate, PEG-150 Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.