info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Klorane shampooing Soin Soleil au Ylang-Ylang

Çmimi:1,300.00 L 1,040.00 L -20%

Shampo ushqyese dhe mbrojtëse për flokët e ekspozuar në diell me ekstrakte Ylang-Ylang
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: KL082
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

200 ml

Specific For

Suitable For

,

E formuluar veçanërisht për flokun e ekspozuar në diell, kjo shampo pastron në mënyrë delikate duke eleminuar mbetjet nga mbrojtësit e diellit, kripa, rëra ose klori.
Ushqen dhe mbron fibrën e flokut, duke kompesuar këshu efektet tharëse të rrezeve UV.

Kjo shampo:
● Pastron: baza e butë larëse bën që floku të pastrohet butësisht pa u tharë.
● Ushqen: ushqyesit nga dylli i Ylang-Ylang (Cananga Odorata) , ushqejne fibrën e flokut që është tharë nga ekspozimi në diell.
● Mbron: floku është tërësisht i mbrojtur nga agjentët agresivë të verës.

Flokët rifitojnë butësinë, dendësinë dhe shkëlqimin natyral. E përshtatshme edhe për flokët e lyer. Kundër kripës, klorit dhe rërës.

Aplikoni shampon në flokë dhe skalp të lagur dhe masazhojeni mirë. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Një larje është e mjaftueshme. Kombinoni përdorimin e shampos me balsamin riparues dhe vajin mbrojtës me Ylang-Ylang.

WATER (AQUA). SODIUM LAURETH SULPHATE. COCO-GLUCOSIDE. LAURYL BETAINE. DECYL GLUCOSIDE. ACRYLATES COPOLYMER. GLYCOL DISTEARATE. ASCORBYL PALMITATE. CANANGA ODORATA FLOWER WAX (CANANGA ODORATA FLOWER CERA). CARAMEL. CITRIC ACID. FRAGRANCE (PERFUME). GLYCERIN. GLYCERYL OLEATE. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. LECITHIN. OLETH-10. PHENOXYETHANOL. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE. YELLOW 5 (CI 19140). YELLOW 6 (CI 15985)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.