info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Health Aid Hair-Vit

Çmimi:2,800.00 L 2,240.00 L -20%

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm.
30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 kapsula

Specific For

Suitable For

Kapsulat Hair-vit® janë të përshtatshme për:

– Individët që kanë flokë të pashëndetshëm për shkak të një diete të dobët.
– Individët që përjetojnë periudha stresi ekstrem.
– Individët që mendojnë se u bien më shumë flokë se normalisht në ditë.
– Individët që janë të ekspozuar ndaj ndotësve të ashpër.
– Individët që duan të ushqejnë flokët e tyre.

Vepron në:
– Ushqen folikulat e flokëve, i trash flokët dhe i jep shkëlqim.
– Mund të ndihmojë në reduktimin e rënies së flokëve tek meshkujt dhe femrat.
– Suplement i dobishëm për rënien e flokëve pas mjekimit, stresit dhe ankthit.
– Ofron një sërë vitaminash, mineralesh dhe aminoacide thelbësore për rritjen e flokëve.

Nuk përmban:
– gluten
– grurë
– qumësht.
– ngjyraues artificialë
– konservantë
– aromatizues.

– Kapsula xhelatinoze krijuar sipas standardeve farmaceutike.
– Çertifikuar GMP.

Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.

Të rriturit dhe fëmijët mbi 16 vjeç, një kapsulë në mëngjes, gjatë ushqimit.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar.

Capsule Shell [gelling agent (gelatine)], humectant (glycerol, purified water), natural colours (black, brown, red iron oxides)], Bulking Agent (soybean oil, yellow beeswax, palm oil, coconut oil), di-Calcium Phosphate, Yeast Basic, Choline Bitartrate, Inositol, Hydrolysed Gelatine Powder, Ferrous Sulphate †, Dl-Methionine, L-Cysteine HCl, Nicotinamide, Soy Lecithin, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Pantothenic Acid (calcium pantothenate), Para Amino Benzoic Acid, Vitamin B6 (pyridoxine HCl), Zinc Sulphate, D-Biotin, Vitamin B12 (cyanocobalamin), Cupric Sulphate, Manganese Sulphate, Folic Acid.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.