[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

hekur

Showing 1–20 of 72 results

MedEq Immitec Memobio Triple Action

Suplement ushqimor që përmirëson funksionet konjitive dhe funksionin e sistemit nervor Kuti x 30 kapsula
3,430.00 L
Shtoje në shportë

Denk Ferro Vital Plus

Suplement ushqimor me hekur, acid folik dhe vitaminë C 30 tableta të përtypshme
1,390.00 L
Shtoje në shportë

Bimbovit Ferro

Hekur me pika për fëmijë që nga lindja Flakon x 15 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Nutrigen Ferromixin Sprinkles

Suplement ushqimor me hekur për fëmijë Kuti x 30 bustina
1,890.00 L
Shtoje në shportë

NaturesPlus Hema-plex

Suplement ushqimor me bazë hekuri Kuti x 60 kapsula
2,714.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Iron Complex

Tableta vegjetariane që synojnë të korrigjojnë mungesën e hekurit në organizëm Kuti x 100 tableta
1,790.00 L 1,521.50 L -15%
Shtoje në shportë

Eufol-Plus

Suplement ushqimor me hekur Kuti x 30 tableta
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Floradix Syrup

Shurup me hekur dhe vitamina Flakon x 250 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Floradix Iron + Vitamins

Suplement ushqimor me glukonat hekuri dhe vitamina Kuti x 84 tableta
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Ferrodep

Suplement ushqimor me bazë hekuri për të parandaluar dhe trajtuar aneminë ferriprive Kuti x 30 kapsula
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Ferrodep Sciroppo

Shurup me hekur, bakër, zink dhe vitamina Flakon x 150 ml
1,733.00 L
Shtoje në shportë

Eagle Biotech Biofer

Suplement ushqimor me bazë hekuri Kuti x 30 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Erbenobili Fervin

Suplement ushqimor me ekstrakte bimësh, për personat që vuajnë nga anemia Flakon x 10 ml
2,960.00 L
Shtoje në shportë

Eagle Biotech Biofer Gocce

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë Flakon x 15 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Iron

Formulim i lëngshëm me bazë ujore i hekurit Flakon 15 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Avanso Ferrodol Forte

Suplement ushqimor me bazë hekuri Kuti x 30 tableta të përtypshme
1,980.00 L
Shtoje në shportë

Ferovital Forte

Suplement ushqimor me bazë hekuri Kuti x 30 kapsula
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Erytosav H

Suplement ushqimor që synon të korrigjojë aneminë nga mungesa e hekurit Kuti x 30 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Siderix Plus

Suplement ushqimor me bazë pirofosfat hekuri dhe vitamina Kuti x 10 flakonë
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Feramax Powder

Suplement ushqimor që synon të korrigjojë aneminë nga mungesa e hekurit te fëmijët Paketim x 41.5 g
4,800.00 L
Shtoje në shportë