info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Filorga Pigment-White

Çmimi:7,230.00 L

Krem që synon të pakësojë njollat e errëta dhe të uniformizojë ngjyrën e lëkurës
50 ml

Stock: S’ka stok

SKU: FILO008
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Formulim kremoz, mat i formuluar specifikisht për t’i dhuruar lëkurës:

● Korrigjim të njollave të errëta të lëkurës në mënyrë të menjëhershme, të fuqishme dhe me efekt që zgjat në kohë.
Mineralet i bëjnë njollat e errëta më pak të dukshme, hexylresorcinoli është një zbardhues i fuqishëm, kurse polifenolet me veti antioksiduese i pakësojnë ato.

● Uniformizim të ngjyrën së lëkurës
Vitamina B3 pakëson skuqjen e lëkurës, një peptid që ka veti të veprojë kundër ngjyrës së verdhë dhe një glukonolakton që vepron kundër nuancës gri.

● Butësi, hidratim dhe gjallëri.
Kombinimi i vitaminës C me disa polisaharide i kthejnë lëkurës gjallërinë e munguar.

Rekomandohet të përdoret çdo ditë në mëngjes dhe/ose në darkë në të gjithë fytyrën, duke u fokusuar më shumë te zona e njollave.
Për një efekt sa më të dukshëm këshillohet të përdoret së bashku me Pigment-Perfect për 12 javë.

AQUA (WATER, EAU), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIBUTYL ADIPATE, SQUALANE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, NIACINAMIDE, BORON NITRIDE, DIMETHICONE, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, GLYCERYL STEARATE, MALTODEXTRIN, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, BEHENYL ALCOHOL, METHYLPROPANEDIOL, PEG-75 STEARATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, 1,2-HEXANEDIOL, SUCROSE DILAURATE, GLUCONOLACTONE, PARFUM (FRAGRANCE), CETETH-20, STEARETH-20, SUCROSE PALMITATE, ETHYL LINOLEATE, HEXYLRESORCINOL, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, ALCOHOL DENAT., RHAMNOSE, ASCORBYL GLUCOSIDE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT, ZINC PCA, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERYL LINOLEATE, CASSIA ANGUSTIFOLIA SEED POLYSACCHARIDE, DECARBOXY CARNOSINE HCL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, BUTYLENE GLYCOL, PISUM SATIVUM (PEA) EXTRACT, SODIUM CHLORIDE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, TERMINALIA FERDINANDIANA FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, ASCORBIC ACID, SILANETRIOL, GLUCOSE, SODIUM HYALURONATE, POTASSIUM CHLORIDE, POTASSIUM SORBATE, CALCIUM CHLORIDE, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, SODIUM PHOSPHATE, SODIUM ACETATE, TOCOPHEROL, LYSINE HCL, ARGININE HCL, ALANINE, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, GLYCINE, POLYSORBATE 80, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.