info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Promo Pharma Dimagra Xalifom Sachets

Çmimi:2,900.00 L 2,610.00 L -10%

Suplement ushqimor me elektrolite që pakëson lodhjen dhe kontribuon në mirë-funksionimin e muskujve
Paketim x 20 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

20 bustina

Suitable For

Zakonisht në organizëm ndodhin procese të ndryshme metabolike acidike, prandaj në një mënyrë apo tjetër duhet të krijohet një baraspeshë midis mjedisit acid dhe atij bazik.
Suplementi ushqimor Xalifom përmban minerale të cilët ndihmojnë në ruajtjen e balancës acido-bazike.
Marrja e këtyre kripërave pakëson ndjesinë e lodhjes dhe ndihmon në mirë-funksionimin e muskujve.

Suplementi përmban dhe vitaminat A, C, E me veti antioksiduese.

Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjec.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një problem shëndetësor të caktuar këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Rekomandohet të konsumohet një bustinë, e tretur në një gotë ujë, në mesditë dhe një tjetër pasdite.
Nuk këshillohet të tejkalohet doza ditore e lejuar.

OS (Fructo-oligosaccharides), Maltodextrin, Calcium carbonate, Sodium bicarbonate, Potassium bicarbonate, Potassium citrate, Magnesium carbonate, acidifying agents: tartaric acid, citric acid; Flavoring, Vitamin C, anti-caking agent: silicon dioxide; Vitamin E acetate, Seleniomethionine, Manganese gluconate, Vitamin D3, Vitamin A, sweetener: steviol glycosides.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.