[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

metabolizëm

Showing 1–20 of 21 results

Ofertë!
-15%

Now Inositol 500 mg

Suplement ushqimor me mio-inozitol që ndikon pozitivish në sistemin nervor, veprimin korrekt të insulinës dhe metabolizmin e yndyrnave Kuti x 100 kapsula
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Esifit Controlla la Fame Sazieta

Suplement ushqimor që pakëson ndjesinë e urisë dhe redukton peshën trupore 180 tableta
3,320.00 L 2,822.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis B-Complex Forte

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Kuti x 30 tableta
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë

ATC Caj mollë, kanellë dhe hibiskus

Çaj me mollë, kanellë dhe hibiskus 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab Tirolux

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e gjendrës tiroide Kuti x 60 kapsula
2,990.00 L 2,691.00 L -10%
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Iodine

Suplement ushqimor me jod, një element i rëndësishëm për gjendrën tiroide Flakon x 15 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Natura House Iodokel

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në funksionin e tiroides Kuti x 60 kapsula
2,480.00 L
Shtoje në shportë

Papillon Nathyroid

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të gjendrës tiroide
3,900.00 L6,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tiroid Formula

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të tiroides Kuti x 30 kapsula
2,035.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Toskani Fat Burner Plus

Suplement ushqimor që ndihmon në djegien/humbjen e masës dhjamore Kuti x 20 flakonë
5,200.00 L 4,680.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Magnesium + B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminë B6 për të rritur Paketim x 60 kapsula
940.00 L 799.00 L -15%
Shtoje në shportë

Dimagra Protein Cocoa Flavour

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare Paketim x 10 bustina
3,400.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Dimagra Protein Red Fruit

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare Paketim x 10 bustina
3,400.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Dimagra Xalifom Sachets

Suplement ushqimor me elektrolite që pakëson lodhjen dhe kontribuon në mirë-funksionimin e muskujve Paketim x 20 bustina
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Dimagra Dren

Shtesë dietike me ekstrakte bimore dhe minerale që favorizojnë largimin e lëngjeve 20 bustina x 15 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Dimagra Cioccolato Protein 40%

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinike 40% 45 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Dimagra Energy Bar

Snack energjik me bajame, lajthi & fëstëk 35 g
300.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Dimagra Croisant Proteico al Cioccolato

Briosh me përmbajtje të lartë proteinash dhe fibrash dhe sasi të ulët sheqeri 3 x 65 g
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Dimagra Pane Proteico

High protein bread with cereals & nuts 250 g
250.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Garcinia Cambogia 1000 mg

Suplement ushqimor me garcinia cambogia, efikas në humbjen e peshës 60 tableta
2,150.00 L 1,827.50 L -15%
Shtoje në shportë