info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dimagra Protein Cocoa Flavour

Çmimi:3,400.00 L 3,060.00 L -10%

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare
Paketim x 10 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

10 bustina x 22 g

Suitable For

Dimagra Protein Cocoa është një suplement ushqimor që ka për qëllim:
-të ndihmojë në humbjen e peshës trupore;
-të rrisë dhe të ruajë masën muskulare.

Rritja e masës muskulare nëpërmjet këtij produkti arrihet në sajë të pranisë në formulim të proteinave të hirrës.
Me qëllim që të mos kemi probleme me tretjen dhe që niveli i produkteve me bazë azoti që përftohen gjatë proceseve katabolike të jetë sa më i ulët, proteinat e hirrës kombinohen me aminoacide të lira (90%).
Me shije cokollate tepër të pëlqyeshme.

Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.
Kundërindikohet te personat që kanë probleme me veshkat.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, nëse keni nje problem shëndetësor të caktuar ose do e përdorni për periudha kohore më të gjata se 6 javë këshillohuni paraprakisht me mjekun tuaj.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjec.

Rekomandohet konsumimi i një bustine në ditë, në mëngjes ose para vaktit kryesor.
Bustina duhet të tretet në rreth 200 ml ujë në temperaturë ambjenti.

lipocomplex2® (milk whey protein* enriched in amino acids) powder, maltodextrins, anti-caking agent: silicon dioxide, fructose, flavour, zinc gluconate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.