info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Redness Calm Anti-Ageing Night Cream

Çmimi:4,450.00 L 3,115.00 L -30%

Krem nate hidratues me veti anti-rrudhë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe rosacea.
40 ml

Stock: S’ka stok

SKU: DERMED036

Informacion shtesë

Action

, , , , ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Rindërton strukturën lipidike të lëkurës dhe përmirëson nivelin e saj të hidratimit.
Minimizon eritemën.
Mbron, forcon dhe tkurr kapilarët.

Qetëson skuqjet dhe irritimet e lëkurës.
Testuar klinikisht.
Hipoalergjik.

Aplikojeni kremin në mbrëmje në fytyrë të pastruar paraprakisht dhe lëreni të absorbohet.

Përbërësit aktivë: Vitamin C enclosed in nanosomes, Troxerutin, Arnica Extract, Olive Oil, Phytosqualan – Squalane, Avocado Oil, Vitamin E

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.