info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Cetaphil Cleansing Lotion

Çmimi:3,000.00 L 1,950.00 L -35%

Locion pastrues për fytyrën dhe trupin, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.
460 ml

Stock: Ka stok

SKU: CETA03
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

460 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Locion pastrues, i përshatshëm për kujdesin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme dhe të thatë, për fytyrë dhe trup.
Formulimi delikat mundëson eleminimin e të gjitha papastërtive dhe heqjen e makeup-it, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar për një kohë të gjatë.
Është i përshtatshëm edhe për lëkurë problematike të shkaktuar nga psoriaza, ekzema apo dermatiti atopik.
Është i rekomanduar për përdorim të përditshëm dhe në rastet e intolerancës apo mbi ndjeshmërisë ndaj produkteve që kanë sapun.
I testuar klinikisht.
Hipoalergjik.
Jo-komedogjenik.

Rekomandohet të përdoret në mëngjes dhe në darkë në fytyrë dhe në trup.

Water, Cetyl alcohol, Propylene glycol, Sodium lauryl sulfate, Stearyl alcohol, Methyl paraben, Butyl, Octadecane-1-ol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.