info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Caudalie Thé des Vignes Soin Corps Nourrissant Hyaluronique

Çmimi:2,800.00 L 1,960.00 L -30%

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese për trupin me acid hialuronik.

  • 200 ml
  • 400 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml, 400 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Locioni i trupit ushqen dhe hidraton menjëherë lëkurën.
Teksturë e lehtë që përthithet menjëherë, pa lënë ndjesi të yndyrshme.
Aromë e lehtë, e cila kombinon myshkun e bardhë, nerolin dhe xhenxhefilin.

Acid hialuronik: 100% me origjinë natyrale, zbut dhe hidraton sipërfaqen e lëkurës.
Gjalpë shea : 100% natyral, organik i cili ushqen, rigjeneron dhe riparon lëkurën e thatë.
Polifenole: Ekstrakte të farave të rrushit veti antioksidante, të cilat bllokojnë 100% të radikaleve të lira.

98% përbërës me origjinë natyrale.
Produkt vegan.

Aplikoni locionin në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke masazhuar më lëvizje rrethore deri në përthithje të plotë.

AQUA/WATER/EAU, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, CANDELILLA/JOJOBA/RICE BRAN POLYGLYCERYL-3 ESTERS, GLYCERYL STEARATE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL LACTYLATE, SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, SODIUM PHYTATE, LIMONENE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM CITRATE, PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.