info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Avene Lait Demaquilant Douceur

Çmimi:2,300.00 L 1,840.00 L -20%

Qumësht pastrues 200ml
Qumësht pastrues për lëkura të ndjeshme, të thata e shumë të thata

Stock: Ka stok

SKU: AV008
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

,

Suitable For

,

Action

,

Specific For

Formulim i përshtatshëm për të larguar papastërtitë nga lëkura. E hidraton lëkurën, ul irritimin dhe i jep një ndjesi komforti.

Aplikohet mes një pambuku në fytyrë një ose dy herë në ditë.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). PROPYLENE GLYCOL. PEG-6 STEARATE. PEG-32 STEARATE. 1,2-HEXANEDIOL. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. C12-20 ALKYL GLUCOSIDE. C14-22 ALCOHOLS. CAPRYLYL GLYCOL CARBOMER. FRAGRANCE (PARFUM). PALMITIC ACID. SODIUM HYALURONATE. SODIUM HYDROXIDE. STEARIC ACID