info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Avène Crème Peaux Intolérantes

Çmimi:2,900.00 L 2,320.00 L -20%

Trajtim hidratues dhe qetësues për lëkurën intolerante, me tendencë irritimi.
50 ml

Stock: S’ka stok

SKU: AV198

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Formulim steril: Pa parabene, pa fragrancë, pa alkool. Formuluar me një minimum përbërësish, të përzgjedhur me kujdes.

Përmban përbërësin “parcine”, i cili vepron kundër irritimeve, duke qetësuar intensivisht lëkurën.
Forcon barrierën e lëkurës kundër faktorëve agresivë të jashtëm.
Uji termal Avène përforcon veprimin qetësues.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën, deri në përthithje të plotë.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, SQUALANE, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, SERINE, CARBOMER, TETRASODIUM EDTA, TRIETHANOLAMINE, WATER (AQUA).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.