info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Vichy Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment 72H Roll On Promo Pack

Çmimi:2,760.00 L

Deodorant roll on për kontrollin e djersitjes së tepërt në kushte stresi. Paketim promocional me 25 ml falas.

2 x 50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Masa

50 ml + 50 ml

Përshkrimi

Nëpërmjet këtij deodoranti Vichy ofron një trajtim kundër djersitjes së tepërt në kushte stresi.
I pasur me minerale me veti absorbuese dhe kompleksin Perspicalm, ky deodorant rregullon çlirimin e nxehtësisë dhe djersitjen në periudha stresi.
Vepron deri në 72 orë.
Nuk le njolla të bardha në lëkurë.
Pa alkool dhe pa parabene.
I pasur me ujin termal Vichy.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë alergjike.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë.

Përbërësit

AQUA / WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE – DIMETHICONE – ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE – C14-22 ALCOHOLS – STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER – PARFUM / FRAGRANCE – PERLITE – C12-20 ALKYL GLUCOSIDE – IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE – ROSA GALLICA EXTRACT / ROSA GALLICA FLOWER EXTRACT

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping