info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Normaderm Phytosolution Mattifying Mist

Çmimi:2,660.00 L 2,261.00 L -15%

Spraj me efekt matifikues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje matifikuese në formë spraj, përshtatur për lëkurë mikse dhe të yndyrshme, e cila absorbon menjëherë sebumin e tepërt.

Përmban amicoacide për të reduktuar nivelin e sebumit dhe ujin e mineralizuar Vichy për të forcuar barrierën mbrojtëse të lëkurës. Efekt matifikues që zgjat për 8 orë.
Dermatologjikisht i testuar.
Formulë hipoalergjike.
E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Sprucojeni në largësi 15 cm nga fytyra. Shmangni kontaktin me sytë.
Mund të përdoret në cdo moment të ditës, për të matifikuar dhe freskuar lëkurën.
Mund të përdoret edhe si locion matifikues, duke e përhapur me duar ose me ndihmën e një diskete pambuku.

Përbërësit

AQUA / WATER – ALCOHOL DENAT – GLYCERIN – CAPRYLOYL GLYCINE – SODIUM HYDROXIDE – POLYSORBATE 20 – PARFUM / FRAGRANCE