info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Ideal Soleil SOS Balm After-Sun

Çmimi:2,210.00 L 1,878.50 L -15%

Përkujdesje qetësuese dhe hidratuese pas diellit. I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme. Për fytyrën dhe trupin.
100ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim i plotë dhe ushqyes që absorbohet shpejt pa e lënë lëkurën të ngjitshme ose të yndyrshme.
Lëkura rifiton menjëherë rehatinë dhe riparohet plotësisht.

I pasur me ujin termal Vichy me efekt qetësues dhe forcues të barrierës së lëkurës.
Pa parabene.
Testuar në lëkura të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikojeni produktin pas ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht gjatë 4-5 ditëve pas djegies së lëkurës.

Përbërësit

AQUA
ALCOHOL DENAT.
GLYCERIN
PARAFFINUM LIQUIDUM
CETEARYL ALCOHOL
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER
CAPRYLYL GLYCOL
CARBOMER
DIMETHICONE
EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM EXTRACT
GLYCERYL STEARATE
PALMITIC ACID
PEG-100 STEARATE
PHENOXYETHANOL
SODIUM HYALURONATE
SODIUM HYDROXIDE
STEARIC ACID
XANTHAN GUM
ZINC GLUCONATE
PERFUME