info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Ultra Soothing Dry Hair Shampoo

Çmimi:2,050.00 L 1,742.50 L -15%

Shampo për skalp të irrituar e flokë të thatë
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim kremoz,
i butë, delikat për
lëkurën, i cili në sajë
të pranisë së kompleksit Calmoxine qetëson skalpin e irrituar dhe
mbron qelizat nga
faktorët e jashtëm
dëmtues.
Shampoja ka tre veti:
-qetëson skalpin e irrituar që me aplikimin e parë;
-pakëson ndjesinë e kruarjes që pas aplikimit të tretë;
-i jep flokut shkëlqim, volum dhe gjallëri.
Përmban ujë termal Vichy.
Testuar dermatologjikisht.
Formulim hipoalergjik, pa parabene dhe pa sulfate.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA – SODIUM COCOYL
ISETHIONATE – DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE – SODIUM LAURYL SULFOACETATE – SODIUM LAUROYL SARCOSINATE – GLYCERIN – GLYCOL DISTEARATE – COCAMIDOPROPYL BETAINE – AMODIMETHICONE – BENZOIC ACID – C12-13 PARETH-23 – C12-13 PARETH-3 – CARBOMER – CETRIMONIUM CHLORIDE – CITRIC ACID – COCO-BETAINE – DECYL GLUCOSIDE – DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER – HYDROGENATED COCONUT ACID – ISOPROPYL ALCOHOL – PANTHENOL – PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE – PHENOXYETHANOL – PIROCTONE OLAMINE – POLYQUATERNIUM-10 – POLYQUATERNIUM-7 – POLYSORBATE 21 – PPG-5-CETETH-20 – PROPYLENE GLYCOL – PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL – SALICYLIC ACID – SODIUM ACETATE – SODIUM BENZOATE – SODIUM CHLORIDE – SODIUM HYDROXIDE – SODIUM ISETHIONATE – TRIDECETH-6 – PARFUM