info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Regenerating Thickening Balm

Çmimi:1,600.00 L 1,360.00 L -15%

Balsam rigjenerues për flokë të dobët dhe të rrallë
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

I pasur me rhamnozë (përmirësues i cilësisë së skalpit) dhe ceramide, ky balsam ka për qëllim t’i bëjë flokët më rëzistentë, më të fortë dhe më të dendur.
U jep flokëve volum dhe shkëlqim të menjëhershëm.
Rezultate të kënaqshme me vetëm 6 javë trajtim.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene, pa silikon, pa sulfate, pa ngjyrues.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë.
Përhapët nga rrënja deri në majë të flokut dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.
Këshillohet të kombinohet dhe me shampon Vichy specifike për këtë qëllim.

Përbërësit

Aqua/ Water,
Hydroxypropyl Starch
Phosphate, Glycerin,
Quaternium-87, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Candelilla Cera/ Candelilla Wax, Caprylyl Glycol, Cetyl Esters, Graniol, Hexyl Cinnamal, Isononyl, Isononanoate, Isopropyl Alcohol, Limonene, Linalool, Mentha Piperita Oil/ Peppermint Oil, Menthol, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Rhamnose, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Parfum/ Fragrance. Code F.I.L.: C198195/1.