info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Capital Soleil Lait Protecteur Fraicheur SPF 50+

Çmimi:3,600.00 L 3,060.00 L -15%

Qumësht hidratues. mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+ për lëkurë të ndjeshme.
300 ml

Stock: Ka stok

SKU: VI170
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Skin Type

,

Spf

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës dhe efekt hidratues. Parandalon stresin oksidativ të gjeneruar nga rrezet infra të kuqe dhe ndotja.

Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme dhe reaktive.
Testuar oftalmologjikisht.Nuk shkakton lotim tek sytë. I përshtatshëm edhe për mbajtësit e lenteve të kontaktit.
Mbrojtje UVA / UVB SPF 50+
Nuk lë njolla të bardha.

Përdorimi

Aplikojeni produktin përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht çdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Përbërësit

Aqua / Water, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide [Nano] / Titanium Dioxide, Ethylhexyl Triazone, Talc, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Diisopropyl Sebacate, Synthetic Wax, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Glyceryl Stearate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Peg-100 Stearate, Phenoxyethanol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine, Xanthan Gum