info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Uriage Bébé Anti-itch Soothing Oil Balm

Çmimi:2,800.00 L

Balsam hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike.
Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Balsam ushqyes dhe mbrojtës i cili qetëson menjëherë ndjesitë e kruajtjes dhe largon ndjesinë e thatësisë në fytyrë dhe trup.
Lë një film mbrojtës jo të yndyrshëm, duke i dhuruar lëkurës ndjesi komforti që zgjat.
Veprim i trefishtë anti-kruarje.

Komplesi i trefishtë: Chronoxin – Cérasterol 2F – TLR2 Regul vepron në barrierën e lëkurës, duke e rigjeneruar dhe duke rikthyer rehatinë në lëkurë.
Veprim intensiv ushqyes.
Formula e pasuruar me gjalpë shea dhe vaj illipe ushqen lëkurën në thellësi.

Testuar dermatologjikisht.
Pa aromë.
Tolerancë e lartë.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) – C13-15 ALKANE – HYDROGENATED POLYDECENE – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – CETEARYL ETHYLHEXANOATE – ISONONYL ISONONANOATE – BEHENETH-25 -BUTYLENE GLYCOL – GLYCERIN – 1,2-HEXANEDIOL – SHOREA STENOPTERA SEED BUTTER – BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS – CHLORPHENESIN – XANTHAN GUM – ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – SODIUM POLYACRYLATE – o-CYMEN-5-OL – TOCOPHERYL ACETATE -RASPBERRY SEED OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS – SODIUM HYDROXIDE – ASIATICOSIDE – PHYTOSPHINGOSINE – BORAGE SEED OIL AMINOPROPANEDIOL AMIDES – CITRIC ACID

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso