[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lëkura

Showing 1–20 of 42 results

Ofertë!
-15%

Now Hair Skin and Nails

Suplement ushqimor për flokë, thonj dhe lëkurë të shëndetshme Kuti x 90 kapsula
4,150.00 L 3,527.50 L -15%
Shtoje në shportë

Welcare Sinaqua Nourishing Skin Balm

Krem zbutës dhe mbrojtës, efikas në trajtimin e irritimeve të lëkurës
1,200.00 L1,800.00 L
Përzgjidhni mundësi

Welcare UCGEL Debridement Wound Gel

Xhel për trajtimin lokal të plagëve Kuti x 20 flakonë
11,000.00 L
Shtoje në shportë

Welcare Jalosome Hydrating Cream

Krem me efekt zbutës për përdorim lokal në lëkurë 100 ml
2,420.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Drenaderm Cell Emulgel

Emulsion-xhel për probleme me mikroqarkullimin Tub x 150 ml
3,680.00 L
Shtoje në shportë

Alpenkrauter Emulsie

Emulsion freskues bimor për përdorim të jashtëm në lëkurë Tub x 100 ml
1,875.00 L
Shtoje në shportë

Epsilon Health Silben Nano Repair Powder Spray

Spraj me jone argjendi për trajtimin e plagëve në lëkurë Flakon x 125 ml
2,050.00 L
Shtoje në shportë

Inca Oil Incaderm Cream

Krem me alantoinë, omega dhe ure për një sërë problematikash të lëkurës Tub x 100 ml
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Abena Activ Gel Cooling Skin Care

Xhel freskues me mentol për trajtimin lokal të dhimbjes Tub x 250 ml
950.00 L
Shtoje në shportë

Braun Prontosan Wound Gel

Krem pastrues dhe hidratues për plagë dhe djegie në lëkurë Flakon x 30 ml
3,090.00 L
Shtoje në shportë

Braun Prontosan Solution

Solucion për shpëlarjen e plagëve Flakon x 350 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Braun Askina Calgitrol Ag

Fasho me shtresë të dyfishtë për veshjen e plagëve 1 fasho
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Chemist’s Research Salvaderma Medical

Krem me ekstraktet e Triticum Vulgare për trajtimin e plagëve sipërfaqësore Tub x 32 g
1,850.00 L
Shtoje në shportë

SilverStream Ionic Solution

Solucion për trajtimin e plagëve diabetike në lëkurë Flakon x 100 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

Osteoart Fresh Arnica Gel 30%

Xhel me arnica për përdorim në lëkurë Tub x 100 ml
945.00 L
Shtoje në shportë

HiGeen Povidone Iodine Gel

Xhel me veprim antiseptik për plagë dhe djegie në lëkurë Tub x 30 g
420.00 L
Shtoje në shportë

Roydermal Benzolait AZ 5 Fluido Corpo

Fluid me 5% benzoil peroksid për trajtimin e akneve të trupit Tub x 125 ml
4,030.00 L
Shtoje në shportë

Fitofarm Sulfurna Mast 20%

Pomadë me squfur 20% 110 ml
400.00 L
Shtoje në shportë

Epitech Epinorm Gel

Xhel që favorizon riepitelizimin e lëkurës Kuti x 5 flakonë
1,920.00 L
Shtoje në shportë

Corestatin Barrier Lotion

Locion hidratues për lëkurë të dëmtuar dhe të irrituar Tub x 200 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë