info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 67 results

Esi Ginseng Plus

Suplement ushqimor me Ginseng me veti energjizuese dhe tonike 30 kapsula natyrale
840.00 L
Shtoje në shportë

Esi GinkgoMax

Suplement me Ginkgo Biloba me një efekt pozitiv në sistemin nervor 30 tableta
930.00 L
Shtoje në shportë

Esi Erbe della Notte Activ

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 kapsula natyrale
1,450.00 L
Shtoje në shportë

Esi GinkgoMax Memory

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën 30 tableta
1,550.10 L
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura

Suplement ushqimor me melatoninë për të rregulluar ciklin e gjumit 30 tableta
399.90 L
Shtoje në shportë

Esi Le Dieci Erbe Flor

Suplement ushqimor për zorrën dembele 30 kapsula natyrale
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Esi Psylliox Activ Fibra

Suplement ushqimor i pasur me fibra që nxit lëvizshmërinë e zorrës 20 bustina
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Esi Cranberry Cyst Ovalette

Suplement ushqimor me ekstraktet e boronicës së kuqe për mirëqënien e rrugëve urinare 30 tableta
1,280.10 L
Shtoje në shportë

Esi Le Dieci Erbe Colon Cleanse

Suplement ushqimor 100% bimor që vepron kundër konstipacionit 30 tableta
639.90 L
Shtoje në shportë

Esi Cranberry Cyst Pocket Drink

Suplement ushqimor me ekstraktet e boronicës së kuqe për mirëqënien e rrugëve urinare 16 bustina x 20 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Esi Tusserbe Fluid Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimore për kollë me sekrecione 180 ml
810.00 L
Shtoje në shportë

Esi Batteril

Suplement ushqimor natyral që rrit rezistencën fiziologjike të organizmit 30 tableta
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura 3 mg

Suplement me melatoninë që rregullon ciklin e gjumit 30 tableta të vogla (mikrotableta)
450.00 L
Shtoje në shportë
Esi Multi complex Magnez

Esi MultiComplex Potassium plus Magnesium

Suplement me magnez dhe kalium 90 tableta
1,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Liquid B-12 B-Complex

Solucion oral me vitaminat e grupit B 59 ml
1,470.00 L 1,323.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now 100% Pure Rose Hip Seed Oil

Vaj i trëndafilit të egër për një lëkurë që shkëlqen 30 ml
1,460.00 L 1,314.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellbio 10 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
2,899.80 L 2,609.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Hair Crush Gummies

Suplement për flokë, thonj & lëkurë të shëndetshme 60 karamele gomoze
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Selenium Vitamins C, E, Acai Berry

Suplement me selen dhe vitamina për të rritur 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Vitamin C Sustained Release 500mg

Suplement me vitaminë C për të rritur 60 tableta
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë