info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua BB Cream Light SPF 15

Çmimi:3,150.00 L 2,362.50 L -25%

Përkujdesje hidratuese me pigment natyral dhe faktor mbrojtës 15.
40 ml

Spastroje


Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

,

Nuanca

light, medium

Përshkrimi

Rilastil Aqua BB Cream hidraton dhe njëtrajtëson kompleksin e lëkurës, duke e mbrojtur njëkohësisht nga rrezatimi i dëmshëm diellor.

I formuluar me acid hialuronik me peshë molekulare të madhe dhe peshë molekulare të vogël, për hidratim intensiv.
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave, madje dhe për ato më të ndjeshmet.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër, duke e masazhuar butësisht deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Dimethicone • Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone • Propylene Glycol •Titanium Dioxide (Nano) • Nylon-12 • Sodium Chloride • Magnesium Sulfate • Mica • Triethoxycaprylylsilane • Alumina • Disteardimonium Hectorite • Polyester-1 • Silica Dimethyl Silylate • Glycerin • Propylene Carbonate • Amylopectin • Talc • Aluminum Hydroxide • Hydrated Silica • Alginic Acid • Polyglyceryl-10 Stearate • Inulin • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hyaluronate • Hydrogenated Lecithin • Epilobium Fleischeri Extract • Ethyl Linolenate • Dimethicone/methicone Copolymer • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Sodium Lauroyl Lactylate • Citric Acid • Palmitoyl Tripeptide-5 • Ceramide NP • Ceramide AP • Phytosphingosine • Cholesterol • Xanthan Gum • Carbomer • Ceramide EOP • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Benzoic Acid • Dehydroacetic Acid • Potassium Sorbate • Tetrasodium EDTA • Parfum (Fragrance) +/- CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping