info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Polysianes Shampooing douche au Monoï apres-soleil

Çmimi:L1,400.00 L980.00 -30%

Shampo për trupin dhe flokët pas diellit me veti qetësuese, freskuese dhe hidratuese. Largon kripën dhe hidraton lëkurën
200 ml

Stock: In stock

Additional information

Action

, ,

Brand

Formulation

Hair Type

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

, ,