info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Polysianes Shampooing douche au Monoï apres-soleil

Çmimi:1,400.00 L 980.00 L -30%

Shampo për trupin dhe flokët pas diellit me veti qetësuese, freskuese dhe hidratuese. Largon kripën dhe hidraton lëkurën
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Hair Type

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

, ,