info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytojoba Shampoo

Çmimi:1,630.00 L 1,467.00 L -10%

Shampo për flokë të thatë
250ml

Stock: Ka stok

SKU: 002470
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim specifik për flokë të thatë.
Pastron skalpin dhe hidraton flokët, duke iu rikthyer butësinë dhe shkëlqimin e munguar.
Ndryshimi vihet re që me aplikimin e parë.
Kjo vjen në sajë të kombinimit të:
-Qumështit jojoba (i krijuar nga kombinimi i vajit jojoba me ujë dhe acid hialuronik), që forcon shtresën hidrolipidike, pengon largimin e ujit dhe depërton në fibrat e flokut duke i ushqyer ato;
-ekstraktet e mëllagës, të cilat në sajë të përmbajtjes së mucilagjeve formojnë në kontakt me ujin, një xhel që mban fibrat e flokut të hidratuara.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë.
Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL.GLYCOL DISTEARATE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. GLYCERIN. LAURETH-4. SODIUM CHLORIDE. POLYACRYLATE-33. PARFUM / FRAGRANCE. TRIETHANOLAMINE. POLYQUATERNIUM-22. CITRIC ACID. PHENOXYETHANOL. COCONUT ACID. TETRASODIUM EDTA. SODIUM BENZOATE. MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) FLOWER EXTRACT. SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL. HYDROLYZED PEA PROTEIN. PROPANEDIOL. GLYCERYL CAPRYLATE. GLYCERYL UNDECYLENATE. PHOSPHOLIPIDS. POTASSIUM SORBATE. SODIUM HYALURONATE. XANTHAN GUM. COUMARIN. 385B.